Ersağ Yeni Üyelik

Ersag Üyelik

Ersag üyelik işleminin artılarından birisi sizin adınıza düzenlenmiş indirimlerden yararlanmanızı sağlamaktır. İnternet sitesi üzerinden sitemize ersag üyeliği oluşturarak hem genel indirimlerden hem de adınıza düzenlenmiş sağlıklı kozmetik ürünlerinde, gıda takviyelerinde, losyonlarda, parfümlerde ve jölelerdeki indirimlerden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz mail adresi ile dilerseniz sms aracılığı ile anında bildirimler alabilirsiniz. Anında bildirim almak istemiyorsanız ersag üyeliğinizi oluştururken gerekli yerleri işaretleyerek sadece siteye giriş yaptığınızda indirimleri görebilirsiniz. Üyelik işlemi sonucu sitemize kolayca giriş yapıp ürünlerinizi sepete ekleyerek alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Doğal ürünlerimiz ile sizlere doğal ürün alışveriş mutluluğu sunmaktan gurur duymaktayız. Bundan dolayı sizlere en iyi hizmeti sunmayı görev edindik. Bu hizmetten yararlanmak için sitemize üye olabilirsiniz.

Ersağ Yeni Üyelik

Ersag yeni üyelik ile sitemizde bulunan ürünlerdeki indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bunun için öncelikle sitemizde bulunan yeni üye panelinden Ersag yeni üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Ersag üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra eğer işaretlediyseniz tarafınıza mail, sms aracılığı ile kampanya bilgileri, indirim bildirimleri yapılmaktadır. Doğal ve sağlıklı ersag ürünleri ile daha sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlamaktayız.Kimyasal maddelerin insan sağlığına olduğu kadar dünyaya da zararı bulunmaktadır. Bundan dolayı ersag ürünleri insan sağlığına zararlı olmadığı gibi yaşadığımız dünyamıza da zarar vermemektedir. Bunun gibi doğal ürünleri normal marketlerde bulmak zor olabiliyor. Ancak sitemizdeki doğal ürünleri gönül rahatliğí ile sipariş verip, kargo ile kapınıza kadar size teslim edilebiliriz.Sizlerde gücünüze güç katmak istiyorsanız,üyelik formunu eksiksiz doldurabilir ve ya dilerseniz üyelik ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ersag Üyelik Başvurusu

Ersag üyelik başvurusu ile sitemize üye olup hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Doğal ürün satışı yapan sitemiz sizlere özel hizmet ve indirimler sunmak için üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Bunun için Ersag üyelik başvurusunu doldurup bize göndermeniz yeterlidir. Ersag üyelik başvurunuz bize ulaştıktan sonra belirlediğiniz şifre ile sitemize giriş yapıp indirimli ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizin doğaldır. Kimyasal maddelerin cilde, sağlığımıza ve doğaya verdiği zarar tartışılamayacak kadar büyüktür. Bu zararları en aza indirgemek için üretilmiştir. Gelecek nesile en güzel dünyayı bırakmak, küresel ısınmanın yavaşlamasını istiyorsanız ve güzel bir dünyada bedeninizin sağlıklı olmasını diliyorsanız bu istek ve dileklerinizi şansa bırakmayarak sitemize üye olmakla başlayabilirsiniz.

 

Ersag Temizlik Ürünleri

Ersag temizlik ürünleri ersag markasının ürettiği doğal temizlik ürünleridir. Ersag temizlik ürünleri ile evinizin temizliğini artık daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Evimizde gözle görülemeyecek kadar küçük bakteriler en çok mutfak ve banyolarda görülmektedir. Çünkü bakterilerin çoğu sıcak ortamda daha çabuk üreme göstermektedir. Bu gibi yerlerde işe yarar ürün kullanmadığınızda sağlığınıza zarar verme ihtimalinin çok yüksektir. Ancak çok kimyasal malzeme kullanmak bakterilerin öldüğü anlamına gelmez. Bunun için etkili temizlik malzemesi kullanmanız gerekmektedir. Bu temizlik ürünleri için ersag temizlik ürünleri birebir çözümdür. Doğal üretilen ersag temizlik ürünleri ile yapılan temizliklerde bakterilerin yok olma ihtimali normal kullanılan temizlik ürünlerinden daha fazladır.

Ersag Kozmetik Ürünleri

Ersag kozmetik ürünleri doğal maddeler kullanılarak üretilmektedir. Kullandığımız kozmetik ürünler genel olarak direkt olarak cildimiz ile temas etmektedir. Vücudumuzda en büyük organımız ve savunmasız olan organımız derimizdir ve cildimiz için kullandığımız kozmetik ürünlerin çoğunda kimyasal madde mevcuttur. Ersag kozmetik ürünleri ise doğal maddeler kullanılarak cildimize zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Ersag kozmetik ürünlerini kullanarak hem en değer verdiğiniz organınızı yani cildinizi koruyacak hem de dünyamıza zarar vermemiş olacaksınız. Çünkü kozmetik ürün olarak geçen bir sürü ürünlerin zararlı kimyasal atıklar dünyaya geri dönüşü olmayan zararlar vermektedir. Kozmetik ürünlerimiz ile bilinçli müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Sizlere kaliteli hizmet vermek için burdayız. Kaliteli yaşamın anahtarı olan Ersag sistemimize üye olmak ve aklınıza takılan tüm sorularınız için bizimle iletişime geçmekten asla çekinmeyiniz.

 

× Whatsap İletişim