Kozmetik Ürünleri

BİTKİSEL KOZMETİK ÜRÜNLERİ

Bitkisel kozmetik ürünleri, Ersag kozmetik ürünleri,Kozmetik ürünleri mi yoksa , kimyasal kozmetik ürünleri mi kullanmak daha sağlıklı? Tabii ki, kimyasal kozmetik ürünleri cildimize zarar vermektedir. Derimizin kimyasal maddelere değil onu besleyen vitaminlere ve doğan bitkilere ihtiyacı vardır. Cildimizi korurken aynı zamanda güzel de görünmek isteriz. Bitkisel kozmetik ürünleri doğal olduğu için cildimize katkıda bulunmaktadır. Bitkisel ürünlerin üretiminde kimyasal ürün kullanılmadığı için fabrika atıklarımız da doğamıza zarar vermemektedir. Hem doğamıza hem cildimize zarar vermediğimiz için bitkisel kozmetik ürünlerini tercih etmeliyiz. Bunu tercih etsek bile kaliteli bitkisel ürün olup olmadığından emin olmalıyız. Peki bir ürünün doğal olup olmadığından nasıl emin olacağız?

Ersag bitkisel kozmetik ürünleri, tamamen bitkisel maddelerden oluşmaktadır. Kadınlar için makyaj vazgeçilmez bir tutkudur ve erkek – kadın farketmeksizin kişisel bakım için kullandığımız kozmetik ürünlerde vazgeçilmezdir. Ancak bu vazgeçilmez tutkularımız bizi sağlığımızdan edebileceği gibi Dünya’ mızı da yerle bir edebilir. Çünkü kimyasal madde kullanılarak üretilen kozmetik ürünleri sağlığa oldukça zararlıdır. Deodorant, vücut spreyleri gibi kokularda metan gazı kullanılmaktadır. Bu gazlarda çevreye ve gökyüzüne zarar vermektedir. Ersag bitkisel kozmetik ürünleri ise zararlı maddeler kullanılmadan doğal ürünlerle yapılmaktadır. Size, çocuklarınıza, çevreye ve sevdiğiniz hiç kimseye zarar vermek istemiyorsanız Ersag bitkisel kozmetik ürünlerini deneyebilirsiniz. Denediğinizde memnun kalacağınıza % 100 garanti ederiz.

ERSAG KOZMETİK ÜRÜNLERİ

Ersag kozmetik ürünleri, doğal ham maddelerden yapıldığı içi bitkiseldir. Kimyasal malzeme kullanılmadığından dolayı cilt ile dosttur. Bazı kozmetik ürünleri kullanıldıktan bir süre sonra ciltte alerji ve ya içinde bulunan kimyasal maddelerden dolayı hasar vermektedir. Ancak Ersag kozmetik ürünlerinde böyle bir durumla karşılaşmazsınız. Çünkü Ersag kozmetik ürünleri tamamen doğal ham maddelerden yapıldığı için kimyasal madde içermez. Kimyasal madde içermediği için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlı kozmetik ürünlerimizden yararlanmak ve ya size özel indirimler için sitemize üye olabilirsiniz.  Kozmetik ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir ve ya sitemizde bulunan iletişim bilgileri aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Doğal kozmetik ürünleri,  sizi kimyasal maddelerden koruduğu gibi cildinizi de korumaktadır. Kimyasal maddeler derimizden içeri girerek hormonsal dengelerimizi bozabilir. Bu gibi denge bozulmaları ciddi hastalıklara neden olabilir. Örneğin; kanser gibi ciddi hastalıklar. Cildimizin yapısını bozabildiği için de erken yaşlanmaya da neden olmaktadır. Doğal kozmetik ürünleri ise sizi bu risklerden uzak tutmaktadır. Ersag markası sizlere doğal kozmetik ürünlerini avantajlı fiyatlarla ayağınıza getiriyor. Ersag olarak müşteri memnuniyetini ve sağlığını en üst düzeyde tutacak hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Aklınıza takılan bütün soruları cevaplamak için iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemize üye olarak adınıza düzenlenmiş avantajlı paketlerden yararlanabilirsiniz.

 

ERSAG KOZMETİK ÜRÜNLERİ

                Ersag kozmetik ürünleri, doğal ham maddelerinden yapılmaktadır. Kimyasal ürünlerde zararlı maddeler kulanılmaktadır. Paraben içeren kozmetik ürünleri direkt cildimize temas etmektedir. Cildimize etki eden paraben direkt olarak deri altından vücudumuza karışmaktadır. Kozmetik ürünlerin çoğunda esans olarak zararlılar kullanılmaktadır. Esanslar cildimiz ile etkileşime girerek tahriş olabilir ve ya astımınız varsa sizi tetikleyebilir. Ancak Ersag kozmetik ürünlerinde doğal malzemeler kullanıldığı için bu gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Kimyasal kozmetik ürünlerindeki kimyasal maddelerin çözülümü doğada zordur. Böylece Dünya’ mızın yaşamasını zorlaştırmaktadır. Ersag kozmetik ürünleri ise Dünya’ mızın yaşamasını istemektedir. Bunun içinde doğal ürünler üretmektedir. Çünkü gidecek başka bir gezegenimiz yok ve evimizi korumak zorundayız.

 

ERSAG ÜRÜNLERİ

Ersag ürünleriden birisi olan bitkisel kozmetik ürünleri zararlı maddelerden yapılmamaktadır. Kozmetik ürünleri vücudumuzdaki en büyük organlardan birisi olduğundan dolayı en çabuk hasar görecek organlardan birisidir. Savunmasız olan organımız olan derimizi daha çok korumamız gerekmektedir. Bunun için doğal ürünleri kullanıp kimyasal maddeleri cildimizden olduğunca uzak tutmamız gerekmektedir. Kimyasal maddeler cildimizden direkt olarak kanımıza karışabilir. Ve bu da ciddi hastalıklara sebebiyet verebilir. Cildimiz gibi Dünya’ mızda yaşamamız için gereklidir. Ve Dünya’ mızın durumu da son yüzyıllarda iyiye gitmemektedir. Gereğinden fazla kimyasal madde üretimi yüzünden çevre kirliliği oluşmaktadır. Ersag ürünlerinde bitkisel ham madeler kullanılmaktadır.  Ersag ürünlerinin doğal olmasının amaçlarından birisi bunlardan birisidir.

KOZMETİK ÜRÜNLER

                Kozmetik ürünlerin çoğunda zararlı kimyasal maddeler kullanılıyor. Formaldehit adı verilen madde kozmetik ürünlerin çoğunda ojelerde,  kirpik yapıştırıcılarında kullanılmaktadır. Yasal olarak  yüzde iki bulunması gereken bu madde eğer deri iler çok temasta bulunursa tahriş ederek bağışıklık sistemimizi zayıflatabilir. Bu maddeler kanserojen etki de yaratabiliyor. Sağlığımızı bu gibi maddelerle her gün tehdit altına almaktayız. Bu gibi maddelerin doğada çözünme süreleri uzun olduğu gibi zararları da çoktur. Kozmetik ürünlerinde doğal ürün kullanmayı seçen Ersag markası diğer ürünlerinde de doğal maddeler kullanmaktadır. Egzama, sedef gibi cilt sorunlarını da tetikleyen bu maddeleri kullanmamaktadır.

ERSAG KOZMETİK ÜRÜNLER

                Ersag kozmetik ürünlerinde doğal antibakteriyel maddeler kullanılmaktadır. Kimyasal kullanılan antibakteriyel maddeler yani Triklosan gerekli bakterileri öldürdüğü gibi bazı durumlarda da gerekli olan bakterileri de öldürmektedir. Bu durum sonucu derimizle iletişime geçtiklerinde direkt olarak kanserojen etki yaratacak kadar  da tehlikeli maddelerdir. Bunların yanında ürünlere güzel kokmaları için sentetik koku da eklenmektedir. Bunun gibi zararlı ürünler satış yapılmak için çarptırılarak sağlıklılarmış  gibi gösterilmektedir ve televizyonlarda da buna uygun abartılı reklamlar çekilmektedir. Ersag kozmetik ürünlerinde  doğa ve insan sağlığı ile barışık ürünler gerektiği miktarda kullanılmaktadır. Ersag kozmetik ürünlerinin avantajlarından yararlanmak için sitemize  üye olabilirsiniz. Üye olmanız sonucu adınıza özel paketlerden bilgilendirilebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlayacak müşteri temsilcilerimizle görüşmek için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

DAHA AYRINTILI BİLGİ VE ÜCRETSİZ ÜYELİK İLE İNDİRİMLERİ KAÇIRMAMAK İÇİN HEMEN ÜYE OLUN. ERSAG ÜYELİK

Kozmetik ürünleri

Bitkisel kozmetik ürünleri

Ersag kozmetik ürünleri

 

× Whatsap İletişim