Temizlik Ürünleri

BİTKİSEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

                Bitkisel temizlik ürünleri , Ersag temizlik ürünleri,Bitkisel temizlik ürünleri, kimyasal temizlik ürünleri arasındaki farkı biliyor muydunuz? Tabii ki, kimyasal temizlik ürünleri kimyasal maddelerden üretilmektedir ve daha iyi temizlememektedir. Peki, hiç aslında iyi temizlemediklerini düşündünüz mü? Doğal temizlik ürünleri,Annelerimizden ve onlarından annelerinden öğrendiği bir efsane… Kimyasal temizlik ürünleri evinizi yeteri kadar temizleyemedikleri gibi ardında zararlı kimyasal maddeler bırakarak sağlığınıza tehdit oluşturmaktadır. Sadece bununla kalmayıp üretiminden atığına kadar Dünya’ mıza zarar vermektedir. Kimyasal temizlik ürünleri aslında o kadar da masum değilmiş. Bitkisel temizlik ürünleri ise doğal maddelerden yapıldığı için bakterileri hemen yok eder ve ardında zararlı kimyasal maddeler bırakmaz. Hem de bitkisel temizlik ürünleri daha güzel kokar!

 

DOĞAL BİTKİSEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

                Doğal bitkisel temizlik ürünleri’ nin bakterileri öldürdüğünden ve ne kadar güzel koktuğundan bahsetmiştik. Doğal bitkisel temizlik ürünleri üretiminden atığına kadar çevremize zarar vermemektedir. Doğal ham maddelerden üretilen temizlik ürünlerini çocuklarınızın yaşadığı ve ellerinin değdiği her yerde kullanabilirsiniz. Doğal bitkisel temizlik ürünlerinde bir çok bitkisel ürün kullanıldığı için koku seçeneği çoktur ve burnunuza keskin kimyasal bir koku gelmeyecektir. Evinize adeta lavanta bahçesi gibi doğa kokuları taşıyabileceksiniz. Ersag olarak biz de bitkisel temizlik ürünleri gibi doğal ürünler üretmekteyiz. Geleceğimizi ve sağlığımızı düşünerek sağlıklı ürünler üretip, satıyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir soru için sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

ERSAG BİTKİSEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

                Ersag bitkisel temizlik ürünleri, evinizi korumak amacıyla Ersag şirketi tarafından üretilmektedir. Sentetik kimyasal maddeler ile kimyasal temizlik malzemeleri elde edilmektedir. 2. Dünya savaşında rastgele ve sürekli üretilmeye başlanan bu zararlı maddeler çevreye düzelemeyecek zararlar vermeye başladı. Temizlik ürünleri üretene şirketler ise temizlik ürünlerine özel pahalı kimyasal maddeleri içerisine katmak yerinde daha az koyarak ucuz ve daha zararlı olan maddeleri koydu.  Bunun üzerinden gelmek için doğal bitkisel temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Doğal ham maddelerin kullanıldığı ve çevreye zarar vermeyen Ersag bitkisel temizlik ürünlerinin kullanılması da gerekmektedir. Müşterilerimizin desteği ile yerel ve ulusal bilinçlenme hedefi ile ilerlemekteyiz.

 

 

 

 

DOĞAL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Doğal temizlik ürünleri, çocuklarımıza bırakacağımız Dünya’ mız için ilk adımlardan birisidir. Dünya’ mız küresel ısınma ile savaş halindedir. Kullanılan havaya zararlı, yeraltı sularına zarar veren maddeleri içeren temizlik malzemeleri küresel ısınmaya destek vermektedir. İleri seviyede küresel ısınma doğal kaynaklarımızı kaybetmemize ve mevsimlerin alt üst olmasına sebep verecektir. Bunların sonucunda sularımız azalacak, elektrik üretemeyecek duruma geleceğiz. İlkel yaşamlardan çok yaşam formu değiştirmemiz gerekecek. Ancak bu durumun önüne geçmek mümkündür. Bu durumun önüne geçmek için doğal temizlik ürünleri kullanmak ilk cümlemizde söylediğimiz gibi ilk adımlarından da birisidir. Doğal temizlik ürünü üreten Ersag bitkisel temizlik ürünleri ile doğa ile barışık temizlik ürünleridir.

 

 

 

 

 

 

 

 

ERSAG TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

                Ersag temizlik ürünleri özel olarak doğal içeriklerden üretilmektedir. Sağlıklı yaşamı destekleyen Ersan temizlik ürünleri evinizi güvende tutmak için üretilmektedir. Kimyasal maddelerle temizlenen ürünler, yerler elimizle ve ya direkt tenimizle temas ettiğinde karbon yapımızı kırabilir ya da vücudumuzun oksijeni tüketip geri dönüşü olmayan hastalıklara neden olabilir. Bu hastalıkların önüne geçmek dururken bu ürünleri kullanmaya devam etmek kendimize  bilerek zarar vermekten farkı yok. Çamaşır makinası için kullanılan deterjanların çoğu ucuz ve kalitesiz kullanılan maddeler  yüzünden çamaşırlarımız deterjanlarımızdan tam arınamamaktadır. Bu arınamama sonucu yine derimize etki eden deterjanlar tahriş edip sağlığımıza zarar verebilir. Çamaşır makinesi kimyasal deterjanları tamamen temizlemesi için 8  ton su ile durulamanız gerekmektedir. Kimyasal deterjanlar hem toprağa zarar verir hem de sularımızı israf etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAĞLIKLI TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

                Sağlıklı temizlik ürünleri bitkisel maddelerle üretilen temizlik ürünleridir. Bitkisel olan temizlik ürünlerin durulanması kolaydır. Durulanması kolay olduğundan dolayı çevreye zarar vermemektedir. Sentetik temizlik malzemelerinden olan şampuan, duj jeli, saç kremi gibi ürünlerin durulanması güç olmaktadır. Banyoda kullanılan bu malzemelerin tüketimi sonunu ortalama 2 ton su boşa harcanmaktadır. Sağlıklı temizlik ürünleri üreten Ersag  bitkisel temizlik ürünleri hem doğaldır hem de avantajlı  paketlerle satılmaktadır. Ersag sağlıklı temizlik ürünlerinden satın alarak hem aile bütçenize katkı sağlayıp hem de çevrenize de koruma sağlamış olursunuz.

DAHA AYRINTILI BİLGİ VE ÜCRETSİZ ÜYELİK İLE İNDİRİMLERİ KAÇIRMAMAK İÇİN HEMEN ÜYE OLUN. ERSAG ÜYELİK

Temizlik Ürünleri

Bitkisel temizlik ürünleri

Ersag temizlik ürünleri

Doğal temizlik ürünleri

 

× Whatsap İletişim